Rezervace
Best Rates Guaranteed
Official website
CZ EN DE RU
Czech Awards 2013
 

Pokoje

Ubytování v jednolůžkovém pokoji nabízí komfort a dostatek soukromí. Náš hotel v centru Prahy disponuje dvěma jednolůžkovými pokoji s výhledy na kanál Čertovka a Lichtenštejnský palác. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.

Dvoulůžkový pokoje standard nabízí ubytování pro dvě osoby na dvou spojených či oddělených postelích s možností přistýlky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a základními hygienickými potřebami. Je zde možnost výběru pokoje s výhledem na Karlův most, kanál Čertovka či Vltavu. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.

Pokoj deluxe je nadstandardní dvoulůžkový pokoj. Pohodlně v něm lze ubytovat až tři osoby. Ve většině pokojů se nachází koupelna s vanou, popřípadě sprchový kout. Je vhodný jako pokoj pro novomanžele či pokoj pro slavnostní příležitosti. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.

Rodinné apartmá je vhodné pro rodinu s dětmi. Pohodlně zde lze ubytovat až pět osob. Dvě neprůchozí ložnice poskytují soukromí. Společná je pouze hala a koupelna. Pokoje nabízí krásný výhled na Vltavu a Lichtenštejnský palác. V obou ložnicích je LCD televizor, minibar a rychlovarná konvice. Čaj a káva jsou bezplatně k dostání na hotelové recepci.


Jednolůžkový pokoj
(11 m2)

Dvoulůžkový pokoj Standard
(16 m2)

Dvoulůžkový pokoj De Luxe
(20 m2)

Rodinné apartmá
(31 m2)

 
 

Hotel KampaGarden je veden
jako nekuřácký a bezbariérový
Facebook
© Hotel Kampa Garden
Official website

Tvorba www Neofema s.r.o.
 
 
Hotel Kampa Garden
U sovových mlýnů 9, Praha 1 +420 257 930 160 | info@kampagarden.cz
Provozovatel: Accom Travel s.r.o., IČO: 26716283,
Zapsáno u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 89207