Rezervace
Datum příjezdu 
 
Datum odjezdu 
 
Dospělí  Děti  Malé děti 
Kód speciální nabídky/sazby (volitelné) 
Zrušit
Official website
CZ EN DE RU
Czech Awards 2013
 

Pokoje

Náš hotel v centru Prahy disponuje dvěma jednolůžkovými pokoji s výhledy na kanál Čertovka a Lichtenštejnský palác. Do standardního vybavení pokoje patří mimo jiné LCD televizor, minibar, sejf, kvalitní kosmetika, rychlovarná konvice s výběrem kávy a čaje. Ubytování v jednolůžkovém pokoji nabízí komfort a dostatek soukromí.

Dvoulůžkový pokoje standard nabízí ubytování pro dvě osoby na dvou spojených či oddělených postelích s možností přistýlky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a kvalitními hygienickými potřebami. Je zde možnost výběru pokoje s výhledem na Karlův most, kanál Čertovka či zahradu Francouzské ambasády. Do standardního vybavení pokoje kvalitní nábytek včetně stolečku, LCD televizor, minibar, sejf, značková kosmetika, rychlovarná konvice s výběrem kávy a čaje.

Pokoj deluxe je nadstandardní dvoulůžkový pokoj. Pohodlně v něm lze ubytovat až tři osoby. Ve většině pokojů se nachází koupelna s vanou, popřípadě sprchový kout. Je vhodný jako pokoj pro novomanžele či pokoj pro slavnostní příležitosti. Do standardního vybavení pokoje kvalitní nábytek včetně stolečku, LCD televizor, minibar, sejf, značková kosmetika, rychlovarná konvice s výběrem kávy a čaje.

Rodinné apartmá je vhodné pro rodinu s dětmi, pro přátelé nebo dvě generace. Pohodlně zde lze ubytovat až 4 osoby. Dvě neprůchozí ložnice poskytují soukromí. Společná je pouze hala a koupelna s vanou. Pokoje nabízí krásný výhled na Vltavu, Werichovu Vilu a Lichtenštejnský palác. Do standardního vybavení pokoje kvalitní nábytek včetně stolečku, LCD televizor, minibar, sejf, značková kosmetika, rychlovarná konvice s výběrem kávy a čaje.

Pokoj Superior je exkluzivní dvoulůžkový pokoj s unikátním designem. Je vhodný pro hosty, kteří upřednostňují luxusní ubytování a vyšší komfort v malebném centru Prahy. Cena pokoje zahrnuje využití minibaru, NESPRESSO kávovar, rychlovarnou konvici a výběr kvalitních čajů, LED HD smart TV, pokojový sejf a možnost využití hotelové prádelny (v ceně až 6kusů). Komfortní vysoká matrace 25 cm, postel s baldachýnem, prostorná koupelna s vanou nebo sprchovacím koutem, psací stůl s kosmetickým zrcadlem a romantický výhled vytvářejí z tohoto pokoje místo stvořené pro výjimečné chvíle Vašeho života.


Pokoj Superior

 
 

Jednolůžkový pokoj
(11 m2)

Dvoulůžkový pokoj Standard
(16 m2)

Dvoulůžkový pokoj De Luxe
(20 m2)

Rodinné apartmá
(31 m2)

 
 

Hotel KampaGarden je veden
jako nekuřácký a bezbariérový
Facebook
© Hotel Kampa Garden
Official website

Tvorba www Neofema s.r.o.
 
 
Hotel Kampa Garden
U sovových mlýnů 9, Praha 1 +420 257 930 160 | info@kampagarden.cz
Provozovatel: Accom Travel s.r.o., IČO: 26716283,
Zapsáno u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 89207