Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Lobkovický palác

Zaměření: Vývoj Evropy očima rodu Lobkowiczů

Palác společně s Lobkovickou zahradou je chráněnou kulturní památkou České republiky a byl postaven dle návrhu významného architekta českého baroka (Giovanniho Battisty Alliprandiho). Muzeum je rovněž vítězem cestovatelského portálu Tripadvisor pro léta 2015 a 2016 v kategorii "Muzea v Praze". Muzeum návštěvníkům nabízí průřez historií Evropy z pohledu rodu Lobkowiczů. Přes 20 historických sálů prezentuje výběr ze sbírek Lobkowiczů s mezinárodním významem. Součástí sbírek jsou také obrazy, královské a rodinné portréty, keramika i vzácné umělecké předměty 13. - 20. století.

Muzeum je součástí komplexu Pražského hradu a od našeho hotelu v centru Prahy, k němu dojdete pohodlně pěšky příjemnou procházkou kouzelnými uličkami staré Prahy. Pro návštěvníky jsou připraveny i audioprůvodci a otevírací doba je denně. Více informací najdete na oficiální stránce muzea v anglickém jazyce: www.lobkowicz.com

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout