Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Opera a balet v Praze

Vyzkoušejte nestárnoucí zážitek klasické hudby a ponořte se do lahodných tónů i vokálů opery nebo se nechte unášet choreografií i uměním baletu v Praze. Vivaldi, Mozart, Smetana, Čajkovský – to je jen malý výběr z nespočetné plejády oper a baletů, které v Praze můžete navštívit. Zážitek vám umocní skvostné zdobné interiéry z doby baroka i renesance, a od hotelu Kampa Garden *** v centru Prahy, je máte všechny na dosah.

Opera, balet nebo klasické koncerty se konají nepravidelně, ale dostatečně často v monumentálních operních sálech, velkých koncertních halách i v historických budovách či kostelech, ale i třeba na Pražském hradě. Informujte se na recepci našeho hotelu Kampa Garden *** Praha 1 o aktuálních operních nebo baletních vystoupeních – rádi poradíme.

Nejznámější místa konání:

 • Národní divadlo
  Nejslavnější divadlo České republiky otevřené v roce 1881 a znovuotevřené v roce 1883 po požáru, kdy zcela shořelo. Současný stav je po rekonstrukci z roku 1977 stále jedním z nejkrásnějších prostorů, kde si klasickou hudbu a balet můžete vychutnat. Od hotelu Kampa Garden *** Praha 1 je divadlo vzdáleno pěší chůzí cca 500m příjemnou procházkou podél řeky.
 • Státní opera Praha
  Budova byla jedním z největších konkurentů Národního divadla, ale v současné době je jeho součástí. Je umístěno na blízko Václavského náměstí, hned vedle hlavního nádraží Praha. Od hotelu Kampa Garden *** Praha 1 se k němu dostanete pohodlně metrem (stanice Muzeum).
 • Stavovské divadlo
  Jedno z nejkrásnějších a nejstarších evropských divadel otevřené bez přestávky od roku 1773, kde se v současné době konají převážně koncerty Mozarta. Divadlo najdete v historickém jádru Prahy s nejbližší stanicí metra (Můstek) se k němu od hotelu Kampa Garden *** na Kampě dostanete cca za 30-40minut.
 • Státní opera Karlín
  Toto historické divadlo z roku 1881 vás okouzlí svým repertoárem: Nabucco / La traviata / Turandot / Romeo and Juliet a mnoho dalších představení čeká na vaši návštěvu. Divadlo je umístěno od hotelu Kampa Garden *** cca 30-40minut metrem - blízko autobusového nádraží Florenc na stejnojmenné trase metra (Florenc).
 • Rudolfinum – Dvořákova síň
 • Obecní dům – Smetanova síň
 • Divadlo Hybernia
 • Lobkovický palác na pražském hradě
 • A mnoho dalších míst
Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout