Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Vyšehrad

Utečte z exponovaných turistických míst v Praze do historicky úžasného místa, které je v dostupné vzdálenosti od našeho hotelu Kampa Garden *** Praha 1. Vyšehrad je areál národní kulturní památky, který má v sobě hned několik turistických zajímavostí: nádherný výhled na řeku Vltavu a Prahu, zřícenina historického hradiště pevnosti s nejstarší rotundou sv. Martina (románský sloh) z 11. století a kostelem sv. Petra a Pavla (gotický sloh), vyšehradské zahrady a vyšehradský hřbitov významných osobností s hrobkou Slavín (neorenesanční sloh).

Od našeho hotelu na Kampě Praha 1 se na toto místo dostanete pěknou procházkou podél řeky Vltavy cca 3km (cca 45minut) nebo využijte pohodlnou hromadnou dopravu metrem (ze stanice Malostranská zelené trasy A jeďte na stanici Muzeum, kde přestupte na červenou linku trasy C a jeďte na stanici Vyšehrad – areál Vyšehrad je asi 300m chůzí) nebo tramvajemi (cílová stanice: Výtoň, kdy Vyšehrad je pak přes cestu do mírného kopce). Ochutnejte průřez českou historií bez turistů!

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout