Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Otevíráme - pobyty od 1. 7.

Zažijte kouzlo historické Prahy ve znovu otevřeném a nově rekonstruovaném 3* Kampa Garden hotelu přímo u Karlova mostuotevíráme již první prázdninový den 1. července 2021. Využijte nejvýhodnější rezervace přímo prostřednictvím naší oficiální www nebo nás kontaktujte. U nás vždy dostanete něco navíc – podívejte se na námi nabízené výhody přímé rezervace.

*** wi-fi zdarma *** V PRAZE jako DOMA *** přímo v centru Prahy *** skvělé ceny ***

Zdraví, bezpečnost a pohodlí našich hostů je pro nás prioritou, sledujte naše covid-19 informace. Aktuálně připravujeme celý hotel s maximálním nasazením a úsilím, abychom vyhověli všem covid-19 požadavkům a těšíme se, až se v recepci rozezní hlasy prvních turistů. Jsme hrdi na to, že za 1,5 roku covid-19 pandemie v našem hotelu nebyl indikován žádný covid-19 případ.

3* Kampa Garden hotel nabízí pohodlné pokoje typu standard pro 1-3 osob, rodinné apartmá, dále pak moderně vybavené deluxe pokoje umístěné v nejvyšším patře hotelu s výhledem na Prahu i designové superior pokoje, navržené s ohledem na nadčasovost a luxusní pobyt.

Praha, jako UNESCO zóna, se pozvolna otevírá a máte tak ideální možnost navštívit překrásné historické památky, pražské atrakce i rozličné restaurace bez náporu zahraničních turistů. Praha je překrásná v každém ročním období, ale zejména letní a podzimní měsíce jsou nejpohodlnější pro pěší procházky, kdy z našeho 3* hotelu na Kampě máte ke všem hlavním památkám doslova co by kamenem dohodil.

Náš personál vám ochotně poradí a pomůže při plánování vašich vyhlédnutých atraktivit i výletů – určitě se na nás obraťte, kdykoliv máte otázky na Prahu i náš hotel 3* Kampa Garden nebo k rezervaci ubytování.

Těšíme se na vás.

Poskytovat ubytovací služby bude možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.

 

Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout