Rezervace
Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělí
Děti
Malé děti
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY - Promo kód

Vaše první kroky v Praze / v České republice

Ať už do našeho hotelu Kampa Garden *** v centru Prahy míříte z letiště nebo autobusových či vlakových nádraží nebo vlastní dopravou, nezapomeňte na pár základních rad cestovatelům:

  • Zajistěte si pro Vás nejlepší dopravu po Praze nebo z / na letiště či jiného vstupního / výstupního bodu (MHD, taxi, hotelová doprava). Nejlevnější je doprava MHD (autobusy) přímo z letiště – více informací najdete přímo na stránce letiště Václava Havla Praha. Cestování taxi je pohodlné, ale dražší (1km / 1€ - cesta do centra Prahy z letiště stojí cca 30 €). Nejpohodlnější je pak doprava, kterou Vám zajistí náš hotel na vyžádání a můžete ji mít dokonce ZDARMA – více informací najdete zde>>
  • Vyměňte si České koruny. Vždy si zjistěte aktuální kurz před vaší cestou na internetu, ideální je stránka České národní banky – informace najdete zde>> a při výměně financí si jej kontrolujte. Pokud se kurz výrazně liší, vyhledejte jinou směnárnu a nevyměňujte finance s nikým na ulici. Zejména v centru Prahy (Staroměstské náměstí a jiné turistické lokality) mohou mít směnárny velmi nevýhodné kurzy. Náš hotel Kampa Garden *** na Praze 1, doporučuje směnárnu Na Kaprovce (zeptejte se našeho personálu, který vám dá mapu a instrukce jak se k ní dostat).
  • Připravte se na počasí. Ačkoliv náš personál hotelu Kampa Garden *** v centru Prahy se snaží o Vaše maximální pohodlí, počasí bohužel poručit neumíme. Zjistěte si dopředu lokální počasí a připravte se – nenechte si radost z historické Prahy nijak zkazit. Využít můžete i naší on-line webovou kameru, která je umístěná přímo na našem hotelu Kampa Garden *** a podívejte se přímo, jak vypadá počasí s výhledem na Karlův most. Pamatujte, že stověžatá Praha je nádherná v jakékoliv roční období a v jakémkoliv počasí. Pár tipů na zajímavá místa a lokality přinášíme i tady na naší stránce.
Tento web používá ke zlepšení svých služeb soubory cookie. Tím, že zůstanete na této stránce, souhlasíte s jejich použitím.
Přijmout